Zwód, strzał, gol – czyli rekordowy turniej 1 na 1 z Hypervenom 3

Za nami kolejny przystanek Piłkarskich Ferii w Stolicy. W piątkowe południe ruszyliśmy z turniejem 1 na 1 organizowanym wspólnie z firmą Nike. Motywem przewodnim zawodów była niedawna premiera modelu Hypervenom 3. Przyzwyczailiśmy się, że frekwencja zawsze dopisuje na naszych eventach, jednak tym razem padł rekord. Aby zmierzyć się w piłkarskich pojedynkach oraz przetestować najnowszą broń takich zawodników jak Lewandowski czy Cavani, zgłosiła się do nas prawie… setka chętnych!

Gra 1 na 1 rządzi się własnymi prawami. Zawodnik zdany jest tylko na siebie. Nie ma miejsca na błędy. Nie ma asekuracji kolegów z drużyny. Liczy się tu i teraz. Hasłem przewodnim kampanii promującej najnowszą edycję linii Hypervenom są trzy, krótkie komendy: zwód, strzał, gol. W piątkowym turnieju mieliśmy tego dostatek.

Do gry przystąpiło 32 zawodników. Byli wśród nich „starzy wymiatacze” oraz, co nas bardzo cieszy, nowe, ambitne twarze. Zasada była prosta. Wygrany zostaje w grze, przegranemu pozostaje kibicowanie. W turnieju mieliśmy okazję podziwiać pojedynki speców od freestyle`a z szybkościowcami, krótko prowadzącymi piłkę przy nodze. Ci pierwsi często „dziurkowali” swoich przeciwników, podczas gdy drudzy, raz po raz starali się odgryźć błyskawicznymi akcjami z wykorzystaniem band. Dwukrotnie naprzeciwko siebie… stawali bracia.

Część zawodników, ufając w swoje umiejętności oraz możliwości „cut and strike”, jakie gwarantują najnowsze Hypervenom 3, decydowała się grać w turnieju, jednocześnie testując technologię spod znaku Swoosh`a. Inna grupa, testy nowego sprzętu piłkarskiego przeprowadzała po turnieju. W grze stawiali na sprawdzone modele, w których grają na co dzień. Wielokrotnie były to… poprzednie edycje butów piłkarskich z linii Hypervenom.

Ostatecznie na podium znaleźli się przedstawiciele różnych stylów gry. Zwycięzca, poza zdobywaniem bramek, postawił na mocną zastawkę i to on mógł cieszyć się z najnowszego modelu Hypervenom 3. Na drugim miejscu uplasował się utytułowany freestyler. Trzecie miejsce zajął młody szybkościowiec. Nagrodę za najefektowniejszą „siatę” oraz za ambicje i waleczność, zgarną 13-letni Bartek, który dotarł do drugiej rundy turnieju.


Dziękujemy za świetną zabawę. Następne turnieje w R-GOL.com Warszawa już niebawem!

#ZnamySięZPiłki

Krystu

 

 

Komentarze