Zostań królem betonowych boisk z Joga Bonito

Skuteczna gra, czyste konto i zwycięski wynik meczu? To stanowczo za mało. Na osiedlowych boiskach liczy się przede wszystkim Twój oryginalny styl! Dodatkową premię do niego zapewniają buty ze stuprocentowym ulicznym sznytem, czyli nowe Nike Premier II Sala z edycji Joga Bonito.

Joga Bonito (z port. “Graj pięknie”) to movement propagujący kreatywną grę. To filozofia pięknej gry, która wynosi futobol to poziomu sztuki. Świat piłki nie kończy się na wielkich boiskach z doskonale wypielęgnowaną trawą. Za to zaczyna się bardzo często na betonowym boisku.

Mozaikowa podeszwa zawiera mnóstwo różnorodnych kolorów. Tyle samo kolorów powinna mieć nasza gra na boisku. W bucie zadbano o każdy designowy detal, od wspomnianej podeszwy, przez język inspirowany logiem JogaTV aż do zawierającej tajemnicze hieroglify “łyżwy” Nike.

Powłoka cholewki wykonana jest z cielęcej skóry to gwarancja miękkości i lepszego czucia piłki. Sprężysta pianka Lunarlon zapewnia nam z kolei odpowiednią amortyzację i komfort. Nie musimy się także martwić o przewiewność. W Nike Premier II Sala zastosowano bowiem w tym celu siateczkowy materiał po bokach. Nic, tylko zakładać je na nogi i ruszać z piłką na podbój osiedla!

Nowe Nike Premier II Sala z edycji Joga Bonito znajdziesz tutaj

.

Komentarze