To właśnie znaczy #ZnamySięZPiłki! Zobacz naszą relację wideo z przedpremierowego otwarcia R-GOL.com

Oficjalnie R-GOL.com Warszawa ruszył 11 grudnia 2016. To ta data przejdzie do historii firmy. Trzy dni wcześniej mieliśmy jednak event przedpremierowy. Blisko 200 gości ze świata piłki i piłkarskiego sprzętu oraz po prostu naszych przyjaciół i dobrych znajomych bawiło się w czwartkowy wieczór w sklepie, który sklepem piłkarskim ma być tylko z nazwy.

Miejsce spotkań, centrum eventowo-konferencyjne albo po prostu piłkarska świątynia. Nazywajcie, jak chcecie. Najważniejsze, by w R-GOL.com Warszawa tętniło piłkarskie życie. Bo przecież… #ZnamySięZPiłki! 😉

Na potwierdzenie prawdziwości naszego hasła dodajmy jeszcze, że wśród gości znaleźli się m.in. Andrzej Strejlau, Radosław Majdan, Maciej Sawicki, Marcin Mięciel, Maciej Bykowski, Paweł Golański, Robert Podoliński, Grzegorz Szamotulski, Marcin Krzywicki czy dziennikarze Marcin Feddek, Krzysztof Marciniak i Piotr Laboga. Sam event poprowadził natomiast znany dobrze z Canal+Sport Tomasz Smokowski, a wieczór uświetnił pokaz barmański i pokaz football freestyle w wykonaniu grupy R-Style.

Ale nie przynudzamy już. Oglądamy! 🙂

 

Komentarze