Zobacz najnowsze korki Leo Messiego

Leo Messi jest bliski odejścia z Barcelony. To może być epokowe, przełomowe wydarzenie, które na kartach historii futbolu zapisze się drukowanymi literami. To, że Messi jest z Barceloną związany niezwykle mocno, widać chociażby po najnowszych korkach, które są dostępne w R-GOL.com!

Nowe korki Leo Messiego nie przyniosły szczęścia w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, gdy Barcelona przegrała z Bayernem 2:8. Nie zmienia to jednak faktu, że buty wyglądają NIESAMOWICIE, a ich design to jedna z lepszych rzeczy, jaka spotkała Messiego od dobrych kilku lat.

Kompozycja na cholewce przywodzi na myśl komiksową kreskę. Nie wiemy, czy Leo Messi jest fanem komiksów, wiemy natomiast, że te buty prezentują się lepiej niż dobrze!

Na czubkach butów widać, jak bardzo Messi jest przywiązany do dwóch najważniejszych miast w swoim życiu – Rosario oraz Barcelony.

Piłkarz kojarzony jest przez wiele z numerem “10”, w którym święcił swoje największe – zespołowe i indywidualne – triumfy. Dyszki nie mogło zatem zabraknąć na cholewce korków wykonanych specjalnie dla Leo Messiego!

Najnowsze korki Leo Messiego znajdziecie tutaj.

Jak myślisz, w jakim klubie zagra Argentyńczyk w przyszłym sezonie?

Komentarze