Znowu to zrobił! Sergio Ramos strzela i ratuje Real

Ronaldo może nie trafiać w bramkę, Bale może przegrywać pojedynki biegowe, Mordic może tracić piłkę w środku pola. Kiedy Realowi nie idzie i jest poza grą, zawsze na ratunek można przywołać tego, który w najważniejszych momentach nie zawiedzie i pociągnie zespół do góry. Sergio Ramos we wtorkowy wieczór w Neapolu ponownie pokazał klasę i dzięki jego trafieniom (albo trafieniu, jak podają niektóre źródła) „Królewscy” awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Hiszpan to po prostu fenomen – nie dość, że w kapitalny sposób zabezpiecza tyły, to jeszcze do tego świetnie odnajduje się po drugiej stronie boiska i potrafi skierować piłkę do siatki. Tylko w tym sezonie zdobył on 10 bramek we wszystkich rozgrywkach i trzeba chyba przekopać się na drugi koniec internetu, żeby znaleźć skuteczniejszego defensora, a w całej swojej karierze strzelił on już 81 bramek – to wynik lepszy, niż np. Andresa Iniesty.

Ramos wyrzucił za burtę Włochów grając w modelu Nike Tiempo Legend VI z serii Radiation Flare Pack, który charakteryzuje się niezwykle miękką i wodoodporną kangurzą skórą dającą niespotykaną wygodę i komfort oraz zastosowaniem systemu ACC, który gwarantuje świetną kontrolę piłki bez względu na warunki atmosferyczne.

Buty Nike Tiempo Legend VI znajdziecie oczywiście na R-GOL.com.

 

TS

Komentarze