Złoty But 16/17 – #3 Edin Dzeko

Roma i Napoli w ten weekend rywalizowały nie tylko o tytuł wicemistrza Włoch, ale także próbowały zrobić wszystko, by to ich zawodnik został ostatecznie najlepszym snajperem Serie A. W walce Edin Dzeko – Dries Mertens lepszy okazał się napastnik z Bośni i Hercegowiny, który zgromadził na swoim koncie o jednego gola więcej.

31-letni napastnik Romy był w tym sezonie bardzo skuteczny na różnych polach – został królem strzelców nie tylko Serie A (29 bramek), ale także Ligi Europy, w której bramkarzy rywali pokonał osiem razy. Ten niezwykle udany okres pokazał, że po odejściu z Manchesteru City Dzeko nadal jest niezwykle groźnym napastnikiem, którego obawiać powinna obawiać się każda defensywa na świecie.

Kapitalnego powrotu to snajperskiego topu Dzeko dokonał przy pomocy butów adidas X 16+ Purechaos – zastosowana w nich technologia NSG pozwalała mu na kapitalną kontrolę nad piłkę, z kolei rewolucyjny system wykonania kołków X-CLAW gwarantował, że będzie on zawsze o jeden krok przed pilnującym go obrońcą.

Trafiaj do siatki niczym król strzelców Serie A. Odwiedź R-GOL.com i wybierz swoją parę butów z serii adidas X!

 

TS

 

Komentarze