Złoto i srebro od Adidasa!

Odliczamy już dni do nadchodzących Mistrzostw Europy! Każdy kibic jest głodny emocji, których pandemia pozbawiła nas w tamtym roku. Największe europejskie nazwiska na najlepszych boiskach Starego Kontynentu będą występować w wyjątkowych butach. Adidas prezentuje swoją wizytówkę na tegorocznym Euro, czyli wyjątkową kolekcję Showpiece.

PREDATOR

Żywa ikona. Z kilometra jesteśmy w stanie rozpoznać wyjątkową sylwetkę Predatora. Jej największym wyróżnikiem jest dwuczęściowy kołnierz z wysokim zapiętkiem. Oczywiście nie jest on tak wysoki bez powodu. Takie zastosowanie zapewni Ci doskonałą stabilizację podczas gry. Predator doskonale przylega do stopy i pod tym względem stanowi absolutną czołówkę na rynku. Kompresyjna cholewka Prmieknit ze strefą kontaktu z piłką bez sznurowadeł w połączeniu z technologią i kolcami Demonskin sprawi, że prowadzenie piłki będzie dla Ciebie prostsze niż kiedykolwiek!

Nowe adidas Predator znajdziesz tutaj

NEMEZIZ

Szkoda, że nie przyjdzie nam zobaczyć na Mistrzostwach Europy zawodnika, który jest twarzą tego modelu. Lionel Messi zdecydowanie najbardziej preferuje sznurowane Nemeziz bez wykorzystywanego w wersji z plusem wysokiego kołnierza. Nemeziz to szeroki wachlarz najwyższej klasy technologii. Dzielona podeszwa zewnętrzna i technologia TORSION SYSTEM pozwalają na ekstremalne ruchy skrętne, przy jednoczesnym zachowaniu równowagi. Podeszwa ta wygina się przy każdym kiwaniu i zwrocie. Królewska czerwień połączona ze złotem w przypadku Showpiece packu daje nam genialny efekt wizualny.

Nowe adidas Nemeziz znajdziesz tutaj

X GHOSTED

X Ghosted powstały dla zawodników, którzy są dosłownie niedoścignieni na boisku. Technologia CARBITEX SPEEDFRAME, stworzona do wspomagania w momentach napędu i przyspieszania na boisku, oraz SPRINT CONSTRUCT, która pozwala nam na liniowe przyspieszenie na żądanie, sprawią, że Twoim rywalom pozostanie jedynie oglądać Twoje plecy. X Ghosted to nie tylko superszybkość, ale i wygoda! VACUUM FIT w połączeniu z formowaną piętą 3D tworzy super przylegające, idealne dopasowanie, które wspiera każdy nasz ruch na boisku.

Nowe adidas X Ghosted znajdziesz tutaj

 

Komentarze