Zestaw treningowy na jesień

Skończyły się wakacje, kończy się i lato. Wypoczęci i naładowani słoneczną energią wchodzimy na całego w rundę jesienną. Nasz sposób przygotowania i sprzęt będą  się różnić od tych, z których korzystaliśmy w lecie. Przygotowaliśmy dla Was zestaw treningowy na jesień!

1. Dresy

Krótkie spodenki i koszulki z krótkim rękawkiem zostawiamy już raczej tylko na same mecze. Podczas treningów wskakujemy w ciepłe i komfortowe dresy. Piłkarskie spodnie dresowe charakteryzują się mocno zwężonymi nogawkami, co daje nam lepszą swobodę ruchów podczas treningów.

Dresy czołowych producentów znajdziesz tutaj

2. Wkręty/mixy

Nie wyobrażamy sobie braku wkrętów w torbie treningowej podczas jesieni! Mokra i grząska nawierzchnia będzie dla nas w tym czasie częstym widokiem. Grając w takich warunkach bez odpowiedniego obuwia ryzykujemy naprawdę sporo. Ucierpi nie tylko nasz komfort i forma na boisku, ale potencjalnie narażamy się w ten sposób na kontuzje. Z założonymi wkrętami lub mixami zyskamy znacznie lepszą przyczepność i pewność na boisku.

Szeroki wybór wkrętów/mixów znajdziesz tutaj

3. Kurtka przeciwdeszczowa

Deszcz może dokuczać nam nie tylko na murawie, ale także poza nią. Warto wyposażyć się w nieprzemakalną i ciepłą kurtkę. Dodatkowo jeśli sympatyzujemy z jakimś konkretnym klubem, możemy wybrać kurtkę naszej ukochanej drużyny! Lekka kurtka przyda nam się podczas meczów, na treningach oraz także na co dzień.

Swoją kurtkę przeciwdeszczową znajdziesz tutaj

4. Bielizna termoaktywna

W chłodniejsze dni jesieni jest to absolutny must have! Czy to pod dresami, czy pod strojem piłkarskim – bielizna termoaktywna zawsze się świetnie sprawdzi. Dzięki jej założeniu nie zmarzniemy w trakcie gry. Do tego będzie nam się grało znacznie bardziej komfortowo, gdy nasze ciało nie będzie bezpośrednio dotykać odzieży.

Bieliznę termoaktywną znajdziesz tutaj

5. Odżywki i suplementy

Jesień to często czas grypy i przeziębień. Nie możemy pozwolić sobie na niepotrzebne przerwy w trakcie sezonu. Warto wzmocnić nasz organizm od środka odpowiednią suplementacją, aby nie przegapić żadnego meczu z powodów zdrowotnych. Odżywki i suplementy skrojone do Twoich potrzeb znajdziesz tutaj

Komentarze