“Zbuduj sześciopak jak Lewandowski” i inne – zobaczcie serię filmów z Lepszym Piłkarzem!

Każdy zawodnik powinien wiedzieć, że aby rozwijać swoje umiejętności należy sumiennie trenować i wzorować się na najlepszych. Postanowiliśmy zatem wyjść z pomocną ręką i pokazać Wam, jak zacząć doskonalić swoje umiejętności zarówno jeśli chodzi o aspekty techniczne, jak i fizyczne, dlatego też przedstawiamy Wam serię filmów stworzonych przy pomocy z piłkarskim YouTuberem, Lepszym Piłkarzem.

Współpracujący z nami Lepszy Piłkarz tworzy filmy, które mają na celu zwiększenie świadomości na temat treningu oraz pomoc w doborze optymalnych środków i metod treningowych, a jego materiały wideo przedstawiają ćwiczenia z zakresu przygotowania motorycznego i technicznego. Wraz z nim stworzyliśmy serię “Trenuj z Lepszym Piłkarzem”, w której pokazujemy, jak pracować nad swoimi umiejętnościami, żeby zbliżyć się do poziomu najlepszych graczy na świecie. W szóstym odcinku prezentujemy kilka propozycji ćwiczeń mięśni brzucha, które z pewnością przydadzą Wam się na boisku i sprawią, że będziecie wyglądać niczym Robert Lewandowski!

Spodobał Ci się film o budowaniu formy na wzór “Lewego”? Zajrzyj na nasz kanał na YouTube i zobacz pozostałe filmy z tej serii!

Komentarze