X SPEEDFLOW – nowa generacja butów piłkarskich!

Rynek butów piłkarskich nie będzie już od dziś taki sam! Pojawiły się na nim buty, które nie tylko odmienią grę, ale także ją przyśpieszą! Oto X SPEEDFLOW – najnowszej generacji obuwie piłkarskie, które zaprezentował adidas.

Prędkość, szybkość i przyspieszenie możemy odmieniać w kontekście tego modelu przez wszystkie przypadki. X SPEEDFLOW to ultralekkie buty dla szybkich snajperów. Brak sznurowadeł i wyższy kołnierz sprawiają, że poruszasz się w nich po boisku niezwykle sprawnie i wygodnie. Jeśli szybkie zmiany kierunku, zwody i dryblingi to Twoja domena – koniecznie musisz przetestować X SPEEDFLOW.

Dzięki nowej cholewce PRIMEKNIT, czas między Twoją decyzją, a wykonywanym ruchem będzie jeszcze krótszy! Z kolei technologia Carbitex Speedframe sprawi, że w mgnieniu oka rozwiniesz swoją maksymalną prędkość. Chromowana podeszwa nadaje X SPEEDFLOW szczególnej klasy i wdzięku.

Warto wspomnieć, że X SPEEDFLOW jest poniekąd następcą modelu Nemeziz. To właśnie w nim grał do tej pory Lionel Messi. Teraz stał się oficjalnie twarzą korków nowej generacji – X SPEEDFLOW i zaliczył już w nich swoje pierwsze mecze, a nawet wygrał Copa America! Trudno o bardziej spektakularny start. Być może to tylko wstęp do nowego, pięknego rozdziału!

Nowe X SPEEDFLOW znajdziesz obecnie tylko w wybranych sklepach, w tym także tutaj

 

Komentarze