X, ACE czy Messi? Sprawdź nasz unboxing!

Adidas nie zwalnia tempa i wypuszcza w świat kolejne odsłony swoich topowych modeli butów piłkarskich. Dziś przedstawimy Wam świeże adidas X, ACE oraz Messi sygnowane znakiem 16.1 z kolekcji Speed of Light.

Jako pierwsze pod ostrzał wzięliśmy adidas X 16.1 FG. Obuwie wykorzystuje technologie dedykowane dla piłkarzy kreatywnych, nieprzewidywalnych, którzy swoimi zamiarami na boisku starają się wprowadzić chaos w szeregach przeciwnika. Podeszwa X-CLAW pozwala na błyskawiczną zmianę kierunku biegu, a cholewa X-SKIN wraz z technologią NSG zapewnia nienaganną kontrolę nad futbolówką. Środek buta wyścielony jest wzmacniającą warstwą X-CAGE, która w połączeniu z kołnierzem TECHFIT stabilizuje stopę.

Adidas ACE 16.1 FG to kolejne korki z kolekcji Speed of Light przeznaczone dla graczy, którzy chcą panować nad grą. Innowacje zastosowane w produkcji tych butów z pewnością spełniają wymagania piłkarzy. Cholewka CTRL/WEB posiada trójwymiarową powierzchnię i  wsparcie technologią NSG, która pozwala na niespotykany dotąd kontakt z piłką. GROUND/CONTROL to metoda rozmieszczenia i kształtu korków zapewniająca bardzo dobrą przyczepność. Stabilność stopy w bucie gwarantuje technologia CTRL/FIT.

La Pulga Atomica, czyli atomowa pchła. Tak mówią kibice o Lionelu Messim, którego nazwisko widnieje przy jednym z produktów adidasa. Messi 16.1 FG to korki przeznaczone dla wyjątkowych piłkarzy, właśnie takich jak Leo. Podeszwa messiGAMBETRAX przystosowana jest do gry na powierzchniach naturalnych, a kompozycja kołków zapewnia doskonałą przyczepność do boiska oraz przyśpieszenie. Cholewka tego modelu wykonana jest z materiałów pozwalających na wyjątkowe czucie piłki.

Prezentowane buty adidas z kolekcji Speed of Light oraz wiele innych znajdziecie na naszym sklepie internetowym R-GOL.com.

DM

Komentarze