Puma jako pierwsza wypuściła na rynek korki, w których każdy z butów był w innym kolorze. Było to podczas Mistrzostw Świata w 2014 roku, a korki zrobiły wśród zawodników furorę. Wtedy jeden z butów był jasnoniebieski, drugi różowy. Dziś producent wraca do sprawdzonego rozwiązania i prezentuje nam niebiesko-pomarańczowe korki. Sprawdź Puma Tricks!

Dwukolorowe buty pojawią się zarówno w linii evoPOWER, jak i evoSPEED. Korki otrzymają najlepsi gracze na świecie, a Puma wciągnie ich w wyjątkową zabawę. W opisywanych przez nas butach wystąpią oni w trzech klubowych meczach o punkty. Reprezentować będą albo drużynę evoPOWER albo drużynę evoSPEED.

Punktowane będą bramki, asysty i celne podania wszystkich uczestniczących w zabawie zawodników. W ten sposób Puma wybierze drużynę, która wygra te nietypowe zawody. Cesc Fàbregas, Mario Balotelli i Olivier Giroud to trzej członkowie z dużej drużyny evoPOWER, będą oni konkurować między innymi z Sergio Agüero, Marco Reus i Antoine Griezmann z ekipy evoSPEED.

– Nie ma szans, żebyśmy przegrali z druzyno evoPOWER – twierdzi Sergio Agüero. – W naszej drużynie są takie gwiazdy jak Falcao, Reus, Verratti i wielu innych. No i oczywiście ja (śmiech). Mówiąc poważnie, dam z siebie wszystko i postaram się zdobyć kilka goli dla naszej ekipy.

Cesc Fàbregas z drużyny evoPOWER jest całkowicie innego zdania. – Piłkarze grający w evoPOPWER wykorzystują buty, aby wesprzeć swój dominujący i celny styl gry – mamy zamiar tego się trzymać – zaznacza Cesc. – Może nie strzelimy wielu bramek, ale na pewno dzięki takim graczom jak Yaya Touré, zdobędziemy sporo punktów poprzez celne podania i piękne asysty. Jestem gotowy na wyzwanie.

Pierwsze buty, w których każdy z pary wykonany jest w innym kolorze, pojawiły się na boiskach podczas Mistrzostw Świata w 2014 roku. Potem mieliśmy jeszcze edycję Arsenal FC i wiele kombinacji dla różnych piłkarzy.

SzS

Komentarze