Wylicytuj buty „Rzeźnika”. Nagroda od R-GOL pomoże małej Hani

Pamiętacie naszą akcję z Kubą Rzeźniczakiem? Jeśli nie zaraz Wam ją przypomnimy. Zanim jednak to zrobimy, przejdźmy do sedna. Nagroda, którą otrzymał od nas „Rzeźnik” trafiła na aukcję. Pieniądze ze sprzedaży pomogą małej Hani w rehabilitacji.

Na początku listopada wybraliśmy się do Warszawy, aby spotkać się z Kubą Rzeźniczakiem. Pretekstem był fantastyczny występ „Rzeźnika” w dniu jego urodzin przeciwko Zawiszy Bydgoszcz, w którym Kuba strzelił gola. W nagrodę za ten wyczyn ekipy R-GOL oraz weszlo.com postanowiły sprezentować mu „najnowszy model korków”.

Kuba po prezent postanowił się zgłosić, a my – zgodnie z obietnicą – nie mogliśmy odmówić. Ruszyliśmy w trasę do Warszawy i na treningowym boisku Legii wręczyliśmy „Rzeźnikowi” przepiękne koreczki Mizuno Morelia Neo, które wcześniej piłkarz sam sobie wybrał.

Kuba zapowiedział, że w butach zagra tylko raz, a potem przekaże je na aukcję. Słowa dotrzymał. Trwa właśnie licytacja obuwia – wejdź na stronę z aukcją – kliknij TUTAJ. W momencie, gdy piszemy ten tekst, cena wynosi 660 złotych, a do końca aukcji zostało 5 dni. Warto się więc pospieszyć, gdyż pieniądze z aukcji zostaną przeznaczone na pomoc małej Hani. Dziewczynka cierpi na porażenie mózgowe oraz padaczkę.

Z drugiej strony to wyjątkowa pamiątka. Jak zaznaczają organizatorzy aukcji, buty celowo nie zostały wyczyszczone. – W korkach znajdują się kawałki murawy z Łazienkowskiej 3 ( na prośbę kupującego mogę je oczywiście wyczyścić ) – możemy przeczytać pod aukcją.

Rzeźniczak korki

Komentarze