Wygraj nawet 1000 zł na kolejne zakupy w R-GOL.com!

Zapłać za zakupy w naszym sklepie internetowym R-GOL.com kartą Visa i wygraj nawet 1000 zł na kolejne zakupy on-line! Mamy niesamowitą przyjemność ogłosić, że jesteśmy jednym ze sklepów partnerskich w konkursie Visa. Do zdobycia jest w nim łącznie aż 165 nagród! W puli nagród są vouchery o wartości 1000 zł lub 500 zł.

Jak wygrać nawet 1000 zł na kolejne zakupy w R-GOL.com?

  • Wystarczy, że w dniach od 13.04. do 15.06.2021 r. kupisz to czego potrzebujesz lub to na co masz ochotę w naszym sklepie internetowym.
  • W konkursie pod uwagę brane są tylko te zakupy, które zostały opłacone kartą Visa – to Ci się opłaci! Zamówienie w sklepie internetowym możesz złożyć jako gość, zarejestrować nowe konto lub zalogować się na już istniejącym.
  • Pamiętaj! Wypełniając formularz zgłoszeniowy do konkursu podaj dokładnie taki sam adres e-mail jak podczas składania zamówienia lub taki, jaki został zarejestrowany na Twoim koncie w sklepie.
  • Im więcej zakupów zrobisz, tym więcej możliwości przesłania zgłoszeń w konkursie. Jeden zakup = możliwość wysłania jednego zgłoszenia.
  • Odpowiedź na zadanie konkursowe: „Opłaca się płacić kartą Visa za zakupy, ponieważ…”
    i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 sierpnia 2021r. Wiadomość o wynikach będzie przekazywana mailowo lub telefonicznie. Lista adresów e-mail, które wygrały nagrody w konkursie, zostanie opublikowana na tej stronie. Trzymamy za Was kciuki i życzymy udanych zakupów, bez konieczności wychodzenia z domu!

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj, na oficjalnej stronie konkursu.

Komentarze