adidas zaprezentował specjalną edycję korków stworzonych z okazji 27. urodzin Leo Messiego. Argentyński gwiazdor założy je dziś – w dniu swojego święta – na trening poprzedzający środowy mecz z Nigerią.

Nowe buty to unikatowa kolekcja modelu adizero f50 Messi, używanego przez napastnika reprezentacji Argentyny podczas tegorocznych Mistrzostw Świata 2014
w Brazylii. Stylistyka butów to zielone, niebieskie, różowe oraz pomarańczowe łatki na białym tle oraz w połączeniu z kultowymi trzema paskami adidas.
adizero™ f50 Messi to rewolucyjna technologia oraz inżynierska precyzja, honorujące czterokrotnego zdobywcę Złotej Piłki.

Wyprodukowano zaledwie 27 par butów – każda z nich symbolizuje rok z życia Messiego. Dodatkowe dwie pary podpisane przez piłkarza zostaną przekazane ruchowi kibicowskiemu @teammessi na konkurs. Urodzinowa kolekcja to hołd dla kapitana reprezentacji, który do tej pory zdobył dwie bramki w turnieju. Messi ma nadzieję zasłużyć w środę na dodatkowy prezent w postaci awansu Argentyny z pierwszego miejsca w grupie.


Komentarze