Wspólnie pomóżmy spełnić marzenia. My już działamy

Od 15 lata działamy w biznesie i nauczyliśmy się jednego – pieniądze nie są najważniejsze. Staramy się tą maksymą kierować w naszych codziennych działaniach. Tym razem wsparliśmy młodego piłkarza i jego rodzinę, którym spłonął dom, a wraz z nim dorobek całego życia.

Pożar domu wielorodzinnego wybuchł w nocy z 28 na 29 kwietnia w Samborowie pod Ostródą. W budynku mieszkało pięć rodzin. Ogień strawił dużą część domu i niemal cały dorobek życia kilkunastu osób. Z prośbą o wsparcie do naszej firmy zgłosił się koleżanka jednej z kobiet, która mieszkała w budynku. Udało im się zdobyć część niezbędnych rzeczy dla poszkodowanej rodziny, ale ciągle brakowało im wsparcia dla młodego chłopca, który w pożarze stracił sprzęt piłkarski, w którym trenował.

Szybka akcja w R-GOL poskutkowała stworzeniem paczki dla chłopca. Młody piłkarz otrzymał od nas wszystkie niezbędne rzeczy, aby mógł szybko wrócić na boisko. Nie piszemy jednak tego, aby zwrócić uwagę na nasz „nadzwyczajny gest”. Ciągle trwa bowiem zbiórka pieniędzy na rzecz rodzin poszkodowanych w pożarze. Skoro my mogliśmy pomóc, to Ty także.

Wesprzeć poszkodowanych można wpłacające darowizn na konto depozytowe Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostródzie.
nr konta: 11 8300 0009 0000 1925 2000 0050

SzS

Komentarze