„Written In The Stars” – Neymar zawodnikiem Paris Saint-Germain!

Szok, niedowierzanie, kosmos, sensacja. To tylko niektóre z określeń, jakich używa dziś cały świat w kontekście największej transferowej bomby tego okienka – Neymar odchodząc z FC Barcelony do Paris Saint-Germain kosztował 222 miliony euro i został najdroższym piłkarzem w historii futbolu! Rekordowy transfer i najnowsze buty z serii „Written In The Stars” to potwierdzenie, że Brazylijczyk jest obecnie na absolutnym topie!

Niewielu wierzyło w powodzenie tego transferu, kiedy temat po raz pierwszy pojawił się w prasie, jednak paryżanie dopięli swego i przekonali brazylijskiego gwiazdora na przenosiny do stolicy Francji. 222 miliony dolarów to kwota ogromna i znacznie wykraczająca poza dzisiejsze standardy, jednak pewne jest, że PSG kupuje prawdziwą maszynkę do zdobywania bramek – Neymar ma zaledwie 25 lat, a w swojej karierze zdobył już 293 gole! Nic dziwnego, że po jego koszulkę z numerem 10, który w ramach powitania odstąpił mu Javier Pastore, od samego rana ustawia się długa kolejka chętnych.

To zdecydowanie dobry czas dla Neymara – głośna zmiana klubu idealnie zbiegła się w czasie z premierą jego własnej serii butów Nike Mercurial nazwaną „Written In The Stars”. Kolekcja ta została wykonana w błękitnej kolorystyce z dodatkiem bieli i jaskrawej zieleni, co od razu kojarzy się z energicznym brazylijskim futbolem, zaś jej cholewka zawiera najważniejsze daty z życia Neymara – zarówno odnoszące się do wydarzeń boiskowych, jak i tych z jego życia prywatnego, dlatego znajduje się tam m.in. dzień narodzin jego syna, młodszej siostry oraz jego samego czy też termin pierwszego El Clasico, kiedy to zdobył gola i zaliczył asystę lub data zdobycia setnego gola w karierze.

Nie czekajcie! Buty z kolekcji Neymara nazwanej „Written In The Stars” znajdziecie już na R-GOL.com!

Komentarze