Wprowadź chaos z adidas X 15.1

Rok temu adidas przeprowadził jedną z największych rewolucji w świecie piłkarskiego sprzętu – zakończył produkcję dobrze znanych linii Predator, F50, Adipure i Nitrocharge. Ich miejsce zajęły buty z trzech nowych silo – X, ACE oraz Messi.

adidas X 15.1 zostały zaprojektowane dla zawodników, których nie da się kontrolować. Charakteryzują się umiejętnościami przesądzania losów meczu za pomocą jednego zagrania, które potrafi poderwać fanów zgromadzonych na stadionie i przed telewizorami. Nie ma taktyki, która potrafiłaby ich zatrzymać. Twarzami tej linii są m.in. Luis Suarez, Thomas Mueller, Gareth Bale czy Alvaro Morata.

Charakterystycznym elementem tego modelu jest kołnierz TECHFIT, który zapewnia odpowiednie wsparcie i stabilizację dla stopy. Szereg nowoczesnych technologii sprawił, że but pozwala na zwiększenie przewagi nad przeciwnikiem. Cholewka X-SKIN pozwala maksymalnie kontrolować piłkę w każdej sytuacji oraz pewniej nią operować. X-CLAW to rewolucyjny układ kołków na podeszwie, zapewniający możliwość błyskawicznej zmiany kierunku biegu w każdej chwili. Po bokach znajduje się X-CAGE – cienkie wzmocnienie warstwy cholewki, które stabilizuje stopę i zwiększa komfort użytkowania. Opisywane obuwie wyposażone jest w podeszwę typu SG, która jest przeznaczona do gry na grząskich boiskach.

Po adidas X 15.1, jak i inne modele z silo X, zapraszamy na R-GOL.com.

Mkr

Komentarze