Wojciech Szczęsny porzuca Nike!

Wyzwanie, które stoi przed Wojciechem Szczęsnym wydaje się ogromne niczym góra lodowa, która stała się gwoździem do trumny Titanica. Bo jak inaczej nazwać zadanie zastąpienia Gianluigiego Buffona w barwach Juventusu? Początki tej próby wyglądają jednak bardzo obiecująco, a na dalszej drodze do sukcesu polskiemu bramkarzowi mają pomóc rękawice firmy Reusch!

W ostatnim starciu Ligi Mistrzów przeciwko Valencii Szczęsny wybronił rzut karny, czym walnie przyczynił się do zwycięstwa zespołu z Turynu. Sekretem skutecznej interwencji w grupowym starciu Champions League są, między innymi, rękawice Reusch Prisma Supreme G3, które znajdziecie oczywiście w R-GOL.com. Rękawice, o których mowa, to prawdziwa rewolucja w dziedzinie akcesoriów bramkarskich. Zwiększenie powierzchni chwytnej poprzez rozszerzenia opuszków palców sprawia, że łapanie piłki, a także wznawianie kontrataków jest o wiele skuteczniejsze. Prisma Supreme G3 zapewnia także stałą, choć elastyczną ochronę palców, dzięki czemu ryzyko kontuzji jest jeszcze mniejsze. Gdybyście jednak potrzebowali dowodów na to, że mówimy o produkcie z górnej półki, to po prostu przyjrzyjcie się tej interewencji!

Rękawice firmy Reusch od lat cieszą się wielką popularnością, a czołowi bramkarze świata korzystają z nich z bardzo dobrym skutkiem. Oby tak samo było w przypadku Szczęsnego, który przez lata występował w rękawicach od Nike czy adidasa. Początek jego przygody z Reuschem jest jednak co najmniej obiecujący, oby tak dalej!

Jeśli jesteście goalkeeperami, a ostatnimi czasy brakuje Wam pewności siebie pomiędzy słupkami, to pora bliżej przyjrzeć się asortymentowi firmy Reusch, który znajdziecie w największym sklepie piłkarskim w Polsce!

[apester-exclude-playlist]

Komentarze