WŁOSI W NOWYCH STROJACH WYJAZDOWYCH

Verratti, Buffon i Chiellini – sylwetki tych piłkarzy pojawiły się chodnikowym muralu w centrum Bari we Włoszech. W ten sposób tamtejsza piłkarska federacja oraz Puma promują nowe wyjazdowe stroje reprezentacji oraz czwartkowy mecz towarzyski z Francuzami.

Nietypową formę promocji nowych strojów Azzurri stworzyli artyści specjalizujący się w projektach 3D – Joe i Max. Pracowali od bladego świtu, ale efekty były zdumiewające. Zakończone dzieło przyciągnęło na plac Piazza del Ferrarese tłumy kibiców, którzy mogli podziwiać niecodzienną prezentację nowej odsłony trykotów Italii.

Włosi w nowych kompletach przystąpią do kwalifikacji Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Koszulki podopiecznych Giampiero Ventrury stanowią punkt rozpoczęcia nowego rozdziału w historii reprezentacji. Drugi zestaw oparty jest  o biały kolor. Wcięcie na szyi w kształcie litery V, nowocześnie wykonane rękawy i podstawa koszulki z dodatkiem karbonowych tekstur dodają nutę prędkości i mocy. Front koszulki oprawiony jest logo federacji piłkarskiej Włoch z konturem nadającym dynamiki. Całość wykonana została z wielką dbałością o szczegóły, elegancję oraz z zachowanie włoskiego stylu.

Nowe stroje reprezentacji Włoch inspirowane są zestawami sprzed 10 lat, kiedy to Azzurri wygrali mundial w Niemczech.

Poprzednie edycje strojów reprezentacji Włoch znajdziecie na R-GOL.com.

DM

Komentarze