Wietrzenie magazynów w R-GOL.com! Korki nawet o 80% taniej!

Noworoczne wyprzedaże nie ominęły największego sklepu piłkarskiego w Polsce. Styczeń to doskonały czas, aby uzupełnić braki w swojej bucianej szafie. A na jakie modele warto zwrócić szczególną uwagę? Tego dowiecie się z artykułu!

New Balance Tekela

Korki amerykańskiej firmy coraz częściej goszczą na europejskich boiskach. New Balance Tekela to jeden z najnowszych modeli brandu zza oceanu i trzeba przyznać, że przebojem wdarł się do bucianej czołówki. Poza kuszącym oko designem – idealne połączenie białej cholewki i czerwonego logotypu New Balance – zachwyca także komfortem użytkowania. New Balance Tekela to idealny buty dla graczy, którzy bazują na szybkości i mobilności – w tych korkach niesygnalizowane zwroty kierunku biegu będą o wiele łatwiejsze! Teraz profesjonalne korki New Balance Tekela możecie zdobyć 50% taniej!

Nike Hypervenom Phantom III

Buty skrojone idealnie dla napastników! Tego modelu używają m.in Robert Lewandowski, Harry Kane czy Gonzalo Higuain! Nike Hypervenom Phantom III zapewniają doskonałą stabilność, co w sytuacjach podbramkowych jest szczególnie istotne. Jakość tych butów potwierdzają wcześniej wymienione nazwiska – najlepsi strzelcy korzystają z najlepszych butów. A Wy w R-GOL.com znajdziecie je w najlepszej cenie – niższej prawie o połowę!

adidas Nemeziz Messi 17+

Nie jest to model z najnowszej kolekcji i nie zachwyca on kolorami znanymi z ostatnich outdoorowych kolekcji, ale jednemu nie sposób zaprzeczyć – te buty zrewolucjonizowały świat piłkarskiego obuwia i wciąż są w ultraścisłej czołówce. Kołnierz „agilty bandage” zapewnia doskonałą stabilizację stawu skokowego oraz zapewnia doskonałe czucie piłki w każdych warunkach.  Model ten wyposażono także w niezwykle lekką podeszwę TORSIONFRAME uzupełnioną o elementy TORSION RIBS które gwarantują wsparcie w czasie odbicia stopy od podłoża i dają wybuchową moc podczas szybkich zwrotów. Ten model na R-GOL.com znajdziecie w doprawdy ekstraklasowej cenie!

Więcej produktów w obniżonych cenach znajdziecie po tym linkiem. Może to właśnie tam czekają Wasze nowe buty piłkarskie?

Komentarze