Wielki finał Ligi Mistrzów pod znakiem „Time to shine”

O sobotnim finale Ligi Mistrzów napisano już chyba wszystko, więc nam pozostaje krótka konkluzja – Real Madryt bez cienia wątpliwości zasłużył na końcowy triumf i przejście do historii. Mecz mógł podobać się nie tylko kibicom, ale także firmom adidas i Nike – ci pierwsi ubierają w końcu obu finalistów, a drudzy otrzymali znakomitą reklamę najnowszej serii „Time to shine”, która brylowała na boisku w Cardiff.

Bohaterem finału został wprawdzie Cristiano Ronaldo, który dwukrotnie pokonał Buffona w butach z serii „Forged for Greatness”, jednak pozostali strzelcy bramek mieli na sobie modele pochodzące z „Time to shine„, a jako pierwszy dał o siebie znać Mario Mandzukic (Nike Hypervenom Phantom III), który przepięknym wolejem doprowadził do remisu.

Sami zobaczcie dokładniej buty, w których Mandzukic pokonał Keylora Navasa:

To jednak było wszystko, co byli w stanie zrobić w tym spotkaniu mistrzowie Włoch – najpierw w dość szczęśliwy sposób strzałem z daleka gola zdobył Casemiro (Nike Mercurial Vapor XI), a wynik spotkania mierzonym strzałem ustalił Marco Asensio (również Nike Mercurial Vapor XI).

Dołącz do najlepszych zawodników w Europie! Wejdź na R-GOL.com i wybierz swoje ulubione buty z serii „Time to shine„!

 

TS

 

Komentarze