Whitespark na czerwonym dywanie!

Adidas nie zwalnia tempa z nowymi premierami! Po NumbersUp przyszedł czas na kolejny duży pack od niemieckiego producenta. Przed Wami prawdziwy VIP – Whitespark!

X Speedflow

Prawdziwy demon prędkości! Te buty to istna rajdówka wśród butów piłkarskich. Swoich rywali mijają w nich takie gwiazdy jak Messi czy Salah. X Speedflow to model stworzony z myślą o zawodnikach bazujących na dynamice i przyspieszeniu. Wszystko dzięki technologii CARBITEX SPEEDFRAME. Technologiczne zadbano w nich o każdy detal! Dzięki SPRINT CONSTRUCT wspomagana jest strefa palców, od której rozpoczyna się każdy sprint. X Speedflow to tak szybkie buty, że warto wystartować po nie wcześniej 😉

Nowe adidas X Speedflow znajdziesz tutaj

Predator Freak

Lubisz mieć kontrolę nad każdym detalem na boisku? W tych butach zostaniesz prawdziwym wirtuozem środka pola i nie tylko! Pomogą Ci w tym charakterystyczne kolce Demonskin, wysoki kołnierz oraz zapiętek. Do tego kompresyjna cholewka adidas Primeknit ze strefą kontaktu z piłką bez sznurowadeł. Jeśli uwielbiasz kręcić rywalami jak Paul Pogba – nie ma dla Ciebie lepszego wyboru niż Predator Freak!

Nowe adidas Predator Freak znajdziesz tutaj

Copa Sense

W Whitespark packu nie mogło zabraknąć tego honorowego gościa! Copa Sense to synonim klasyki połączonej z nowoczesnością. Cholewka wykonana z kangurzej skóry spodoba się wszystkim fanom old schoolu. Wykorzystane w nich najnowsze rozwiązania technologiczne, takie jak SENSEPODS, TOUCHPODS i SOFTSTUDS, dadzą nam przewagę nad przeciwnikami.

Nowe adidas Copa Sense znajdziesz tutaj

Komentarze