W tych korkach zagra CR7! Kolekcja LVL UP od Nike

Już w ten weekend w tych korkach zagra CR7! Kolekcja LVL UP, to w przeciwieństwie do ostatniego Fully Charged, stonowana i spokojna propozycja Nike. To nie znaczy jednak, że na cholewce nie znajdziemy kilku ciekawych elemeentó!

W skład kolekcji Lvl Up wchodzi zaledwie jeden but. Jak dobrze jednak wiemy, nie liczy się liczba, a jakość. Nike Mercurial Superfly VI to but używany przez m.in Cristiano Ronaldo i Kyliana Mbappe zapewniający doskonałą szybkość. Zawodnicy, których główną zaletą jest dynamika i błyskawiczne przyspieszenie z pewnością nie zawiodą się tym modelem. Zostawmy jednak na moment jego technologiczne aspekty i skupmy się na tym, co widoczne gołym okiem. A jest na co popatrzeć!

Białe buty z tęczowym motywem pojawiającym się na podeszwie, zapiętku oraz w przedniej części cholewki zachwycają od pierwszego wejrzenia. Wielość barw nie jest jednak, jak mogliby pomyśleć (i z pewnością pomyśleli) niektórzy wyrazem poparcia Nike dla ruchów, które za swój symbol obrały właśnie tęczę. To byłoby zbyt proste.

Wielokolorowe paski, o których mowa, to nawiązanie do zamkniętej niedawno serii butów sygnowanych przez CR7. Każdy pasek symbolizuje jedną kolekcję wydaną przez Nike przy współpracy z CR7. Co ciekawe, na początku ta kolekcja miała nosić nazwę “What the CR7”, co w oczywisty sposób nawiązywałoby do znanej z przeszłości kolekcji “What The Mercurial”  – koniecznie sprawdźcie nasz artykuł sprzed trzech lat!

Kolekcja Level Up już 31 marca zadebiutuje na boiskach, a zobaczymy w niej wspomnianych wcześniej CR7 i Kyliana Mbappe. Z kolei już 4 kwietnia będziesz mógł zdobyć swoje własne Nike Mercurial Superfly VI z kolekcji Level Up!

 

 

Komentarze