W jakich korkach gra Krzysztof Piątek – nowy napastnik AC Milan?

Stało się! Krzysztof Piątek został nowym napastnikiem AC Milan i będzie reprezentował barwy legendarnego klubu z Medialonu. Kwota transferu to 35 milionów euro, co czyni Piątka najdroższym polskim piłkarzem w historii! Od tej pory wychowanek Lechii Dzierżoniów będzie nękał bramkarzy rywali Rossonerich. Pytanie brzmi: w jakich butach?

Piątek jest związany z firmą adidas, a korki, w których występuje, to adidas X18+. Od początku swojej włoskiej przygody występuje w tym modelu i trzeba otwarcie przyznać, że służy mu on nienajgorzej. Już wkrótce ujrzymy go na boisku w najnowszej kolorystyce tych korków z kolekcji Exhibit Pack, która już 29 stycznia pojawi się na R-GOL.com!

adidas X18+ to korki doskonałe dla tych zawodników, którzy w swojej grze bazują na dynamicznych zwrotach, błyskawicznych startach i doskonałym czuciu piłki. Z tego modelu korzystają m.in Mohammed Salah czy Gabriel Jesus. Teraz Krzysztofa Piątka można stawiać w jednej linii z jednymi z najlepszych piłkarzy angielskiej Premier League.

W modelu tym zastosowano kompresyjną cholewkę Techfit®, która zapewnia doskonałe dopasowanie do stopy i niespotykaną wygodę, a dzięki systemowi NON STOP GRIP oraz niesznurowanej, miękkiej konstrukcji przedniej części stopy PURECUT, pozbawionej krawędzi, nakładek i sznurowadeł, kontrola nad piłką stoi na najwyższym możliwym poziomie. Buty te posiadają też charakterystyczną dla serii X wyściółkę pięty, która skutecznie blokuje stopę w cholewce podczas gwałtownych zmian kierunku, a także niezwykle lekką podeszwę zewnętrzną SPRINGFRAME, która daje niezrównaną szybkość i przyczepność.

adidas X18 na wielu poziomach czeka na Was w R-GOL.com!

Komentarze