W czym gra Paulo Dybala?

Wczorajszy mecz Juventusu z Manchesterem United był emocjonujący nie tylko ze względu na dramatyczny przebieg spotkania. Na boisku zauważyliśmy coś, co przyprawiło nasze serce o mocniejsze drżenie. Tym „czymś” były absolutnie zjawiskowe buty Paulo Dybali! Co to za model?

Argentyńczyk nie zdobył wczoraj bramki, choć był tego bardzo bliski – po jednym z jego strzałów piłka odbiła się od poprzeczki. Trzeba jednak przyznać, że na grę Dybali patrzyło się z wielką przyjemnością – gracja, z jaką poruszał się po boisku napastnik Juve, była wręcz zaraźliwa. Lekkość każdego ruchu, spokój w każdym kopnięciu piłki – to potwierdzenie ogromnych umiejętności Paulo. Ale niebagatelną rolę w doskonałej grze tego zawodnika miały z pewnością korki, które wczoraj widzieliśmy na jego nogach!

fot. Instagram

Korki, które widzicie, to najnowszy model adidas Copa 19+, który nie ujrzał jeszcze światła dziennego. Te buty wkrótce powinny trafić na sklepowe półki, a póki co są sprawdzane w bojowych warunkach.

W odróżnieniu od poprzednich wersji, adidas Copa 19+ nie posiada sznurówek! Ma to zapewnić jeszcze lepsze czucie i kontrolę piłki oraz komfort w każdym ruchu. Po ruchach Paulo Dybali we wczorajszym meczu możemy stwierdzić, że to założenie zostało zrealizowane.

Na razie nowe adidas Copa 19+ możecie oglądać tylko na nogach Paulo Dybali, ale już wkrótce znajdziecie je na

[apester-exclude-playlist]R-GOL.com!

Komentarze