Uwaga! Konkurs z okazji… finału New Balance’a

To nie zdarza się często. Nawet w przypadku adidasa czy Nike’a. New Balance z doborem klubów do współpracy trafił jednak „w dziesiątkę”. W dzisiejszym finale Ligi Europy Sevilla (z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie) ma szansę na kolejny, historyczny triumf, a Liverpool (z charyzmatycznym Jurgenem Kloppem na ławce) marzy o awansie do Ligi Mistrzów. W finale New Balance’a nie będzie miejsca na nudę!

U nas podobnie. Wspólnie z marką od charakterystycznej „eNki” przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia mamy koszulkę Liverpoolu. O, taką jak na zdjęciu promującym konkurs.

Co zrobić, by ją wygrać? Wystarczy nas przekonać. Napisz, który polski zawodnik powinien Twoim zdaniem zostać nową twarzą New Balance’a i uzasadnij swoją opinię w dwóch krótkich zdaniach. Odpowiedź, którą wspólnie z przedstawicielami New Balance uznamy za najciekawszą, zostanie nagrodzona koszulką.

Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod materiałem na R-GOL.info. W zabawie wezmą udział wyłącznie osoby, które opublikują swoje wpisy dziś do godziny 19.00 czasu polskiego.

Liczymy na Waszą finezję i pomysłowość! Do dzieła! A zaraz potem siadamy przed telewizorami i ściskamy kciuki. Za jedną z ekip w strojach NB 😉

PG


Komentarze