Twoja gra nabierze kolorów z Puma Spectra Pack

Puma nie zwalnia tempa z nowościami! Niedawno byliśmy świadkami premiery kolekcji Creativity sygnowanej nazwiskiem Neymara. Niemiecki producent zachwyca ostatnio spektakularnymi pomysłami na design swoich flagowych modeli obuwia. W przypadku Spectra Pack, jako twarz kolekcji, do Neymara dołączył inny kluczowy zawodnik Pumy – Antoine Griezmann.

W nowej, inspirowanej pasmami załamanych kolorów kolekcji zaprezentowano dwa modele: Future Z oraz Ultra. Biel w połączeniu z odważnymi kolorami w przypadku każdego modelu robi wrażenie i prezentuje się świetnie. Przyjrzyjmy się bliżej obu nowościom ze Spectra Pack.

Future Z

Te buty to gwarancja doskonałego dopasowania do stopy. Dzięki zastosowaniu wysokiego kołnierza, gra się w nich niezwykle komfortowo. Buty oparto na adaptacyjnej opasce kompresyjnej FUZIONFIT+, która zapewnia optymalną blokadę i wsparcie dla ekstremalnych ruchów. Cholewka wykonana jest z innowacyjnej dzianiny pokrytej cienką warstwą GripControl Pro, która zapewnia doskonałe czucie i kontrolę nad piłką. Unikalna, nowoczesna podeszwa Dynamic Motion System została zaprojektowana z myślą o zaawansowanej przyczepności i kontroli biegu. Future to model kierowany do zawodników kreujących grę, którzy muszą podczas meczu być niezwykle zwrotni.

Ultra

W przypadku tego modelu również zastosowano szeroki wachlarz technologii. Dzięki MATRYXEVO nowa Ultra jest niezwykle lekka. Technologia ta polega na zastosowaniu reaktywnej przędzy węglowej zapewniającej wsparcie podczas szybkiego ruchu. Inspirowana kolcami do biegania podeszwa zewnętrzna Ultra-fast Peba SpeedUnit zapewnia szybkie przyspieszenie i pozwala nam zostawić w tyle naszych rywali. Powłoka GripControl Pro zapewnia maksymalną kontrolę nad piłką podczas ataku. Ultra, ze względu na niewielką wagę, stworzona jest dla łamiących zasady fizyki boiskowych sprinterów.

Wszystkie buty z kolekcji Puma Spectra Pack znajdziesz tutaj

Komentarze