Turniej 1 na 1 z Hypervenom 3 – Wykończ To!

Szybka gra, w której polega się jedynie na własnych umiejętnościach. Któż nie zna tego uczucia, kiedy liczy się tu i teraz? Z podwórka, szkolnej przerwy czy treningu. Piłkarskie „sprawdzam” to broń obusieczna. Tu nie ma miejsca na błędy i asekurację kolegów z drużyny. Pojedynek potrafi wzbudzić szacunek lub odesłać na ławę. R-GOL.com Warszawa, w ramach akcji „Piłkarskie Ferie w Stolicy” wspólnie z firmą Nike, zaprasza na turniej gry jeden na jeden – Wykończ to!

Dodatkową okazją, poza pomysłem na labę od szkoły, jest niedawna premiera najnowszej, trzeciej odsłony obuwia piłkarskiego z linii Hypervenom. Ten model stworzono specjalnie z myślą o napastnikach. Wspomaga szybkość strzału i błyskawiczną zmianę kierunku poruszania się. Czego chcieć więcej w grze 1 na 1, kiedy samemu jest się rozgrywającym i egzekutorem? O tym, jak zabójcza jest to broń, świadczy licznik bramek Roberta Lewandowskiego, od lat stawiającego właśnie na Hypervenomy. Aby chociaż trochę zbliżyć się do umiejętności napastnika Bayernu Monachium, warto spróbować swoich sił i powalczyć w tym turnieju. Albo po prostu znowu poczuć te emocje kiedy wszystko zależy od Ciebie.

Zapewne wielu postawi sobie za cel zdominowanie prawie 50 metrów kwadratowych zamkniętej przestrzeni boiskowej sklepu R-GOL.com Warszawa. Szczególnie, że triumfator turnieju zgarnie topową wersję modelu Nike Hypervenom 3. Zwycięzca może być tylko jeden, jednak nie oznacza to, że pozostali zawodnicy nie będą mieli okazji zapoznać się z możliwościami Hypervenom 3 w warunkach boiskowych. Wszyscy chętni, którzy przed decyzją o zakupie obuwia, najpierw chcą je przetestować, będą mieli ku temu świetną okazję. Lewandowski, Higuain, Cavani… wchodzisz do gry?

Zapraszamy na Puławską 255 w najbliższy piątek. Jak na pojedynki przystało, widzimy się w samo południe. Wcześniej jednak warto zadbać o miejsce i zgłosić swój udział mailowo na konkursy@R-GOL.com. Warto się pospieszyć bo liczy się kolejność zgłoszeń. Zwód, strzał, gol – #WykończTo!

#ZnamySięZPiłki

Krystu


Komentarze