Turbodoładowany pack od Nike!

Zieloną energię spotykamy dziś na każdym kroku. Elektrycznie napędzane samochody rozwijają wysokie prędkości w oszałamiająco krótkim czasie. W butach z najnowszego Recharge pack możemy liczyć na ten sam efekt, nie martwiąc się przy tym o zasięg! 😉

Wszystkie modele Recharge packu utrzymane są w zbliżonej kolorystyce. Ciężko nie zauważyć inspiracji odnawialnymi źródłami energii. Dominującym kolorem w każdym z butów jest granatowy żywcem wyjęty z zyskujących na popularności paneli słonecznych. Dodatkowym smaczkiem jest limonkowa barwa detali takich jak Swoosh czy czasem cała podeszwa.

Skoro już wspomnieliśmy o zawrotnych prędkościach, zacznijmy od najszybszych butów w packu. Ultra lekki model Mercurial dostępny jest w dwóch dobrze znanych wariantach. Superfly to model z wysokim kołnierzem dla ceniących sobie lepszą stabilizację w czasie sprintów. Vapor będzie świetnym wyborem dla fanów bardziej klasycznej cholewki korków piłkarskich. W obu wariantach korki ułożone są w kształt litery V. Zapewniają dzięki temu wielokierunkową przyczepność przy każdym kroku. Technologia NikeGrip na wkładce zapobiega przesuwaniu się stopy w bucie.

Najnowsze Nike Mercurial Recharge pack znajdziesz tutaj

Phantom to model przeznaczony dla rasowych killerów pola karnego. Nowoczesna cholewka wyposażona w wypukłe wzory sprawiają, że mamy pełną kontrolę nad rotacją i lotem piłki. To właśnie strukturze cholewki Phantom zawdzięcza swoją wyjątkowość. Podobnie jak Mercurial, Phantom występuje w wariancie z tzw. “skarpetą” oraz bez wysokiego kołnierza. W obu przypadkach wyposażony jest w dobrze znaną technologię Flyknit, która otula stopę i zapewnia lekkość i dopasowanie jak w skarpetce.

Najnowsze Nike Phantom Recharge pack znajdziesz tutaj

Komentarze