TOP5 koszulek na sezon 21/22!

Największe kluby rozpoczęły już rywalizację w ligach i pucharach! Trzeba przyznać, że rok 2021 to świetny rok w kontekście koszulek piłkarskich. Bardzo trudne było wybranie TOP5 spośród morza perełek. Oto koszulki, które naszym zdaniem prezentują się najlepiej:

1. Bayern (wyjazdowa)

Zestawienie złotych elementów z czarnym zawsze będzie wyglądać doskonale! W przypadku tej koszulki znaczenie jest jednak znacznie szersze niż tylko dobrze wyglądające zestawienie kolorów. Koszulka jest bowiem ściśle związana z symboliką miasta Monachium. Pod kołnierzem, z tyłu znajduje się z resztą jego herb.

Wyjazdową koszulkę Bayernu znajdziesz tutaj

2. PSG (wyjazdowa)

Nowy klub Lionela Messiego od lat imponuje ciekawymi pomysłami. Zarówno stroje piłkarskie, jak i merch stoi w Paryżu na najwyższym poziomie. Symbolem tego jest z resztą absolutnie wyjątkowa na rynku kolaboracja z Jordanem. My jednak zdecydowaliśmy się wyróżnić wyjazdową koszulkę ze Swooshem! Świetnie dobrany wzór i delikatne kolory, czyli w skrócie – elegancja Francja!

Wyjazdową koszulkę PSG znajdziesz tutaj

3. FC Barcelona (wyjazdowa)

Absolutnie wyjątkowa koszulka! Jej kolor rzuca się w oczy z kilometra, a świecący herb tylko podkreśla odważny design. Inspirowana jest stylem disco, a to daje jej pełne prawo do bycia krzykliwą koszulką. Pomimo tak śmiałej i odbiegającej od tradycyjnych barw Barcelony kolorów, nie brakuje katalońskich akcentów jak np. jej mała flaga.

Wyjazdową koszulkę FC Barcelony znajdziesz tutaj

4. Liverpool (wyjazdowa)

W tym wypadku nie mamy do czynienia z krzykliwym wyglądem, ale po prostu z ładną i elegancką koszulką. Świetnie pasują do niej zielone wstawki, które towarzyszą drużynie z Anfield od dłuższego czasu. Do tego elegancki kołnierz, który doskonale wpasowuje się w całość. Zdecydowanie najładniejsza koszulka sezonu na Wyspach!

Wyjazdową koszulkę Liverpoolu znajdziesz tutaj

5. Manchester United ( trzeci strój)

Wracamy z przytupem do lat 90.! To właśnie tymi czasami inspirowanych jest wiele trzecich koszulek adidasa w tym sezonie, ale postanowiliśmy w tym zestawieniu wyróżnić tę stworzoną dla Czerwonych Diabłów.

Trzecią koszulkę Manchesteru United znajdziesz tutaj

Komentarze