Top 5 wkrętów/mixów

Nadeszła jesień! Przed nami coraz mniej słonecznych dni. Murawa, na której przyjdzie nam grać często będzie od teraz mokra i grząska. W takich warunkach w grę wchodzą wyłącznie wkręty/mixy! Na jakie tylko się zdecydować? Mamy dla Was kilka propozycji 😉

1. Puma Future Z

Świetny wybór dla osób z szeroką stopą. Puma Future Z to jedne z najbardziej wygodnych i komfortowych korków na rynku. Przeznaczone są dla zawodników bazujących na kreatywności. Wysoki kołnierz stabilizuje naszą stopę w momencie licznych skrętów i zmian kierunków.

Puma Future Z znajdziesz tutaj

2. Nike Phantom

Phantom to zdecydowanie model dla ofensywnych piłkarzy, na co wskazuje wykorzystana w nim technologia. Konstrukcja Flyknit jest pokryta czepliwą fakturą zapewniającą lepsze czucie piłki, a specjalna podeszwa pozwala przejąć kontrolę nad grą.

Nike Phantom znajdziesz tutaj

3. Nike Mercurial

Główną dewizą modelu Mercurial jest prędkość. But ważący mniej niż 200 gramów sprawia, że na boisku nie będziemy mieć sobie równych w rozwijaniu prędkości. Cholewka buta została wykonana z najwyższej jakości materiału Flyknit, który idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu stopy.

Nike Mercurial znajdziesz tutaj

4. New Balance Furon

Model Furon stworzono z myślą o piekielnie szybkich napastnikach, którzy oprócz ponadprzeciętnej prędkości, charakteryzują się celnym strzałem i niesamowitą skutecznością. Cholewkę wykonano w technologii FantomFit. Do tego membrana Hidarskin oraz zwiększona strefa kontaktu wokół sznurówek pozwala oddać piłkarzowi niesamowicie precyzyjny strzał, który nie da najmniejszych szans żadnemu bramkarzowi.

New Balance Furon znajdziesz tutaj

5. Adidas Predator Freak

Predator doskonale przylega do stopy i daje nam poczucie niesamowitej swobody na boisku. Kompresyjna cholewka Prmieknit ze strefą kontaktu z piłką bez sznurowadeł w połączeniu z technologią i kolcami Demonskin sprawi, że prowadzenie piłki staje się prostsze niż kiedykolwiek.

Adidas Predator Freak znajdziesz tutaj

Komentarze