TOP 5 produktów na wakacje

Przerwa od szkoły, czas urlopów i odpoczynku. Nadeszły długo wyczekiwane wakacje! Ładowanie baterii na resztę roku to w tym czasie obowiązek! Jednak każdy piłkarski pasjonat nie wytrzyma za długo bez piłki przy nodze. Mamy więc dla Was kilka produktów, które przydadzą Wam się w czasie wakacji, a nawet jeszcze na długo po nich!

1. Torba

Wyjazd zaplanowany i paczka znajomych dogadana na wyjazd. Trzeba się jeszcze tylko w coś spakować! Pojemna torba pozwoli zmieścić nam nie tylko niezbędne podczas wyjazdu rzeczy. Zmieścimy do niej także akcesoria, odzież i sprzęt, który pozwoli nam podtrzymać naszą piłkarską formę w czasie wyjazdu. Jej rozmiar zależy tylko i wyłącznie od naszych potrzeb.

Szeroki wybór toreb i plecaków znajdziesz tutaj

2. Koszulka i spodenki

Gdzie byśmy nie znaleźli się w wakacje – okazję do gry w piłkę znajdziemy na każdym kroku. Lekka i przewiewna koszulka oraz spodenki to must have, jeśli chcemy w trakcie wakacji zagrać mecz lub po prostu pokopać piłkę. Taki komplet przyda nam się z resztą także w sytuacji, gdy w czasie wakacji nie planujemy wyjazdów i spędzamy ten czas na naszym lokalnym orliku.

Koszulki i spodenki w wielu wariantach kolorystycznych znajdziesz tutaj

3. Korki

Wakacje to czas wysokich temperatur. Jeśli w ich trakcie udajemy się w cieplejsze rejony świata – będą jeszcze wyższe. W takiej sytuacji na wakacyjnych gierkach korzystać będziemy z:

  • Lanek – butów piłkarskich przeznaczonych na naturalną, suchą nawierzchnię. Znajdziesz je tu.
  • Turfów/AG – przeznaczonych na sztuczną nawierzchnię. Turfy posiadają podeszwę składającą się z malutkich gumowych koreczków. Buty AG swoim wyglądem przypominają lanki, ale ich podeszwa składa się z nieco krótszych korków, których jest więcej niż w przypadku butów na naturalną, suchą nawierzchnię. Oba rodzaje dostępne są tutaj.
  • Wkrętów – Nie życzymy nikomu brzydkiej pogody podczas wakacji, ale jeśli taka nam się trafi to mamy rozwiązanie! Wkręty to buty przeznaczone na boiska z trawą naturalną. Dzięki zastosowaniu innych kołków, idealnie sprawdzają się na miękkich, grząskich nawierzchniach. Odpowiednie wkręty znajdziesz tutaj.

4. Bidon

Letnie temperatury nawet najbardziej odpornym potrafią dać w kość i narazić nasz organizm na skrajne wyczerpanie. Warto spakować do naszej torby wygodny bidon. Będzie nam się z niego dużo wygodniej pić wodę podczas treningu niż ze zwykłej butelki, a dodatkowo możemy wlać do niego nasz izotonik, który poprawi nawodnienie organizmu w czasie wzmożonego wysiłku.

Swój sportowy bidon znajdziesz tutaj

5. Klapki

Najwygodniejszy rodzaj obuwia podczas wakacji! Dobrej jakości klapki będą dla nas nie tylko wygodne, ale posłużą nam przez niejeden sezon. Po powrocie z wyjazdu przydadzą się nam w potreningowym prysznicu, na basenie, a nawet w zwykłym chodzeniu po domu. W skrócie: uniwersalny zakup na lata!

Klapki czołowych marek sportowych znajdziesz tutaj

Komentarze