TOP 5 koszulek piłkarskich 2018 roku!

W minionym, niemalże, roku byliśmy świadkami wielu nowinek w piłkarskim półświatku. Na europejskich boiskach lśniły koszulki, które przyćmiewały inne trykoty swoim blaskiem. Czas najwyższy, żeby pokrótce podsumować to, co widzieliśmy w 2018 roku. Przed Wami TOP5 koszulek piłkarskich 2018 roku!

5. Inter Mediolan

Choć piłkarze z Mediolanu nie byli w stanie nawiązać do dawnych sukcesów, to trzeci komplet strojów zespołu z San Siro, to creme de la creme!

Biała koszulka z szarymi elementami oraz wzorami przywodzącymi na myśl twórczość artystów w szkle rozkochała w sobie niejedną osobę. Jeśli i Wy ulegliście jej wdziękowi, to znajdziecie ją na R-GOL.com!

4. Liverpool Blackout

Światło dzienne ujrzała niedawno i w bardzo małej liczbie – do sprzedaży w Polsce trafiło zaledwie 50 sztuk dostępnych wyłącznie w R-GOL.com. Limitowana edycja koszulek The Reds w wersji blackout z miejsca podbiła serca kibiców i to nie tylko tych, którzy swoją wierność zaprzysięgli ekipie z Anfield Road. Trzeba przyznać, że projektanci w New Balance spisali się na medal!

3. Tottenham Hotspur

Północny Londyn w pigułce… na koszulce! Wzory, które możecie dostrzec na trykocie Spurs odwzorowują geografię północnej części stolicy Anglii. Projektanci z Nike wyraźnie pałają miłością do tego typu koncepcji, co można dostrzec na strojach m.in Atletico Madryt, ale koszulka Tottenhamu to prawdziwy majstersztyk, który znajdziecie tutaj!

2. FC Barcelona X Nike 20th anniversary

Jedni ją kochają, inni nienawidzą, a my uważamy, że jest kapitalna! 20 trykotów w jednym, skondensowana forma i ten powiew nostalgii połączonej z najnowszą historią Dumy Katalonii – to jest to! Tę koszulkę wciąż możecie znaleźć na R-GOL.com!

1. Koszulka reprezentacji Nigerii

TO. BYŁ. SZTOS. Pamiętacie, co działo się w sieci, gdy światło dzienne ujrzała ta koszulka? Istny szał, podniecenie i dzika radość! Podobnie było w sklepie Nike w Londynie, gdzie koszulek zabrakło w mgnieniu oka. I choć Nigeryjczycy nie zawojowali mundialu, to dzięki niezwykłemu trykotowi zapisali się złotymi zgłoskami na kartach rosyjskiego czempionatu.

Komentarze