Top 5 butów piłkarskich ze skarpetą

Ich pojawienie się na rynku zwiastowało rewolucję w technologii i designie butów piłkarskich. Korki z wysokim kołnierzem stały się dla nas codziennym widokiem, ale jeszcze niedawno był absolutną nowinką. Ich zalety to nie tylko imponujący wygląd, ale przede wszystkim poprawa stabilizacji naszej stopy w bucie. Zebraliśmy dla was 5 najlepszych butów piłkarskich ze „skarpetą”:

1. adidas Predator Freak

Zaczynamy z grubej rury! Predator od zawsze był modelem innowacyjnym i wyglądającym jak z przyszłości. Jednak, gdy pojawiła się na rynku jego nowa wersja z wysokim kołnierzem, wniosek mógł być tylko jeden – to nie buty z przyszłości, tylko z kosmosu! Wysoki zapiętek doprowadza niemal do perfekcji stabilizację naszej stopy. Do tego cholewka Prmieknit  z niesznurowaną strefą kontaktu z piłką, uzbrojona w kolce Demonskin. Predator Freak to absolutny top technologiczny na rynku butów piłkarskich.

Nowe adidas Predator Freak znajdziesz tutaj

2. Nike Mercurial Superfly

Ikona butów z wysokim kołnierzem. Dedykowany sprinterom Mercurial Superfly posiada świetnie otulającą naszą stopę „skarpetę”. Cholewka buta została wykonana z najwyższej jakości materiału Flyknit, który idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu stopy. Absolutnym hitem jest specjalny układ korków, dzięki któremu będziemy jeszcze szybsi na boisku. Imponująca jest waga tego modelu – wynosi ona mniej niż 200 gramów!

Nowe Nike Mercurial Superfly znajdziesz tutaj

3. Puma Future Z

Bardzo wygodne w zakładaniu i niezwykle skuteczne na boisku. Zwrotność i stabilizacja to w przypadku Future Z najwyższy standard. Model, w którym gra sam Neymar nie może być z resztą produktem z niższej póki niż najwyższa! Cholewka buta wykonana jest z innowacyjnej dzianiny pokrytej cienką warstwą GripControl Pro, która zapewnia doskonałe czucie i kontrolę nad piłką. Dynamic Motion System została zaprojektowana z myślą o zaawansowanej przyczepności i kontroli biegu.

Nowe Puma Future Z znajdziesz tutaj

4. adidas Nemeziz

Jesteś szybkim snajperem? Będziesz jeszcze szybszy i jeszcze bardziej skuteczny! Wśród piłkarzy model ten ma wielu znanych zwolenników, ale nazwisko Messi wystarczy za wizytówkę jakości. Wysoki kołnierz w przypadku Nemeziz jest łatwiejszy do założeni od Predatora, co na pewno docenią osoby z szeroką stopą. Dzielona podeszwa zewnętrzna i technologia TORSION SYSTEM pozwalają na ekstremalne ruchy skrętne, przy jednoczesnym zachowaniu równowagi. Podeszwa ta wygina się przy każdym kiwaniu i zwrocie.

Nowe adidas Nemeziz znajdziesz tutaj

5. New Balance Tekela

Prawdziwy rodzynek. Jedyny model New Balance z wysokim kołnierzem. Tekela to wyzwanie rzucone przez jej producentów markom, które od dawna są już na rynku sprzętu piłkarskiego. Otulający stopę wysoki kołnierz daje poczucie stabilizacji, a brak sznurowadeł uwalnia nas od konieczności ich wiązania. Zewnętrzna podeszwa wykonana jest z nylonu. Dzięki temu but jest bardzo lekki. Wielokierunkowe wypustki z TPU to gwarancja doskonałej przyczepności i świetnego przyspieszenia na murawie.

Nowe New Balance Tekela znajdziesz tutaj

 

 

Komentarze