TOP 5 akcesoriów treningowych na wakacje!

Wakacje nie muszą oznaczać chwilowego zawieszenia treningów. Jeśli doskwiera Ci przerwa w klubowych treningach to zawsze możesz zorganizować sobie zajęcia na własną rękę. Poniżej prezentujemy 5 akcesoriów, które pomogą Ci w przygotowaniach do nowego sezonu!

Wszystkie akcesoria przydatne do treningów znajdziesz tutaj.

Przyrząd treningowy Pure2Improve Soccer Ball Trainer

Treningi zawieszone, kumple z boiska wyjechali, a Ty chcesz trenować? Ten przyrząd sprawi, że wreszcie będziesz samowystarczalny!

Przyrząd utrzymuje piłkę “na uwięzi” dzięki czemu nie trzeba biegać po każdym jej zagraniu. Idealnie nadaje się do samodzielnego poprawiania swoich umiejętności. Soccer Ball Trainer to biała piłka w rozmiarze 5, o wadze 410-430 gramów, która przymocowana jest do ciężkiej, kauczukowej podstawy. Długość linki to 12,5 m.

Ten rewolucyjny przyrząd znajdziesz tutaj.

Reboundery

Rebboundery doskonale nadają się do treningu indywidualnego. Sprzęt, który zastąpił… ściany, sprawdzi się doskonale w każdym ćwiczeniu. Można na nim trenować wszystko – od przyjęcia, po podania, na strzałach skończywszy. Co więcej, najnowsze reboundery zajmują bardzo niewiele miejsca, a skorzystać można z nich praktycznie wszędzie. Dzięki torbom dołączanym do zestawów są również bardzo wygodne w transporcie.

Wszystkie reboundery znajdziecie tutaj.

Drabinki koordynacyjne

Bez drabinek koordynacyjnych w okresie wakacyjnym ani rusz! Idealne do budowania szybkości i motoryki. Różnorodne drabinki, często mogące służyć także jako płotki, to podstawa w treningu dynamiki, a wraz z zaprezentowanym powyżej przyrządem Pure 2 Improve sprawdzą się po prostu doskonale!

Drabinki koordynacyjne –> KLIK

Bramki treningowe

Rozstaw bramkę lub bramki w ogrodzie i baw się do woli! Jesteś sam – ćwicz podania. Masz z kim potrenować – bramki idealnie nadają się do pojedynków 1vs1, gdzie możesz ćwiczyć drybling, który wkrótce wykorzystasz na boisku. Małe, składane, łatwe w transporcie i, co najważniejsze lekkie – takie bramki to skarb!

Bramki treningowe czekają, a o wszystkich bramkach poczytasz tutaj.

Piłki

Masz już przyrząd, masz już rebounder, płotki, nawet bramki. Nie zapomnij więc o najważniejszym, o piłkach!

Bez nich nie masz co liczyć na udany trening. W ofercie R-GOL.com czekają na Ciebie różnorodne piłki wielu marek. Śmiało, wskocz w świat futbolówek i wybierz kilka dla siebie!

Krótki przewodnik „po piłkach” jest tutaj!

Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie!

 

Komentarze