Predator to jedne z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych modeli korków w piłkarskim świecie. Na przestrzeni lat zmieniał się ich wygląd i technologia. Niezmiennie pozostał jednak narzędziem w ręk… na nogach topowych piłkarzy bazujących na kreatwności. Zebraliśmy dla Was kilka wyjątkowych Predatorów w jednym miejscu!

1. Predator Freak EQT

Takie niespodzianki zawsze są przez nas mile widziane! Na 30-lecie legendarnej kolekcji EQT, która zrewolucjonizowała sportwear i streatwear, adidas zaprezentował nam genialnie wyglądające Predator Freak w odlschoolowej kolorystyce. Ta limitowana edycja korków zostanie na długo w naszej pamięci, podobnie jak cała kolekcja EQT.

adidas Predator Freak EQT znajdziesz tutaj

2. Predator Pulse UCL

Każdy miłośnik klasyki na widok tej perełki doznaje przyspieszonego bicia serca. Limitowana edycja Predator Pulse w klimacie Ligi Mistrzów to absolutny sztos! Ogromną zaletą tego modelu jest fakt połączenia w nim klasycznego wyglądu i materiałów z nowoczesną technologią. Jeśli lubimy korki retro, ale boimy się o nasz komfort podczas gry to w tym wypadku nie musimy mieć żadnych obaw.

adidas Predator Pulse UCL znajdziesz tutaj

3. Predator Accelerator

Nie można powiedzieć o modelu Accelerator, że jest inspirowany butami z lat 90. To po prostu jest but rodem z lat 90.! Jeśli od delikatnego zaczerpnięcia z kultowych poprzedników wolicie nawiązanie pełną parą to Accelerator jest właśnie czymś takim. Przed wami stoi żywy pomnik Predatora z lat 90.

4. Predator Freak Marvel

Przenosimy się do zupełnie innej rzeczywistości. Predator Freak Marvel to buty żywcem wyjęte ze świata komiksów Marvela. Pojawiły się w dwóch wariantach: w brawach Wolverine’a i Cyclopsa. Takie kooperacje mogłyby pojawiać się zdecydowanie częściej!

5. Predator Mutator Human Race

Na koniec zdecydowanie najsprawniej połączona klasyka z nowoczesnością. Mutator Human Race ma w swoim wyglądzie wszystko za co kochamy klasycznego Predatora (no może oprócz charakterystycznego języka), ale zachowuje wszystkie jego charakterystyczne cechy w połączeniu z wysoką cholewką, do której dziś jesteśmy już mocno przyzwyczajeni.

A Wam? Który z powyższych modeli Predatora podoba Wam się najbardziej?

Komentarze