Top 10 najładniejszych kolekcji butów piłkarskich 2016r – #10 adidas Red Limit

2016r. już za nami. Minął on pod znakiem wielu chwil szczęścia i radości, zarówno w świecie piłkarskim, jak i w naszej firmie. Zapraszamy na trzecią serię podsumowania minionego roku, w której zajmiemy się najładniejszymi kolekcjami, które zostały zaprezentowane w ostatnich 12 miesiącach.

Ranking zaczynamy od adidasa i najnowszej kolekcji Red Limit. Jak sama nazwa wskazuje, główną barwą tworzącą kolekcję jest czerwień. Pokrywa ona większą część każdego z trzech modeli adidasa. Uzupełnieniem są czarne oraz białe wstawki w tylnej części buta lub w postaci logo producenta.

Głównym modelem, reklamującym tę kolekcję, jest adidas ACE17+ Purecontrol. To druga odsłona modelu bez sznurówek opracowanego przez niemiecki koncern. But ten przyniósł kosmetyczne zmiany w porównaniu do poprzedniej generacji. adidas postanowił nieco zmienić wierzch tego obuwia. Ważnym elementem jest również technologia Boost, mająca na celu zwiększenie komfortu i amortyzacji stopy.

Modele X oraz Messi nie przynoszą żadnych zmian w porównaniu do poprzednich odsłon. X16 to model stworzony dla zawodników wprowadzających chaos w szeregach rywala. Są bardzo lekkie i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Połączenie czerwieni z przodu z czernią z tyłu daje bardzo ciekawy efekt graficzny w tej kolorystyce. Z kolei Messi16 zostały stworzone specjalnie z myślą o Argentyńczyku i jego stylu gry. Cholewka Agilyknit zapewnia swobodną kontrolę piłki, a podeszwa SpeedFrame wysoką trakcję oraz świetną zwrotność. Są to typowe cechy gry napastnika Barcelony. Patrząc na stronę graficzną, kolor czerwony, pokrywający prawie cały wierzch, w miejscu łączenia z podeszwą przechodzi gradientem w biel, dając subtelny, delikatny i ładny efekt.

Kolekcja adidas Red Limit jest dostępna na www.R-GOL.com.

Mkr

Komentarze