Top 10 najładniejszych kolekcji butów piłkarskich 2016r. – #1 adidas Space Craft Pack

2016r. już za nami. Minął on pod znakiem wielu chwil szczęścia i radości, zarówno w świecie piłkarskim, jak i w naszej firmie. Zapraszamy na trzecią serię podsumowania minionego roku, w której zajmiemy się najładniejszymi kolekcjami, które zostały zaprezentowane w ostatnich 12 miesiącach.

Na miano najładniejszej kolekcji roku naszym zdaniem zasłużył Space Craft Pack firmy adidas. Kolekcja zainaugurowała we wrześniu ubiegłego roku. Złoty kolor, tworzący oba modele, to inspiracja materiałami używanymi do budowy statków kosmicznych, a czerń symbolizuje otchłań kosmosu. W skład kolekcji weszły jedynie dwa modele z półki premium – ACE16+ Purecontrol oraz X16+ Purechaos.

adidas X16+ Purechaos to model stworzony dla graczy lubiących dynamikę w grze. Został on wyposażony w skarpetkę Dynamic Techfit Compression, system sznurowania Techfit, a także technologię NSG. Z kolei ACE16+ Purecontrol został przeznaczony dla boiskowych liderów, kontrolujących grę. W tym celu buty wyposażono w technologię Laceless, czyli powierzchnię pozbawioną sznurówek i zapewniającą niezakłócony kontakt piłki ze stopą. Warto zauważyć, że w tej kolekcji modele posiadają skórzaną cholewkę, występującą w przedniej części buta. Prawdziwa gratka!

Po sprzęt sportowy marki adidas zapraszamy na www.R-GOL.com.

Mkr

Komentarze