Top 10 – najładniejsze modele butów piłkarskich w 2016r. – #8 adidas Messi16+ Pureagility Space Dust

Witamy w kolejnej części piłkarskiego podsumowania jakże udanego 2016 roku. Czas na kolejny artykuł o najładniejszych modelach butów piłkarskich ostatnich 365 dni!

8 miejsce na naszej liście zajmują adidas Messi16+ Pureagility z kolekcji Space Dust. Była to trzecia kolorystyka z obecnej generacji silo dedykowanemu Argentyńczykowi. Model ten powstał z połączenia neonowej zieleni z czernią, która od dołu do góry przechodzi gradientem. Nowa odsłona butów została zaprezentowana w pierwszej połowie października.

adidas Messi16+ Pureagility to najwyższa półka jakościowa linii Messi16. Charakteryzuje się on powłoką zasłaniającą sznurówki, która ma na celu zapewnienie jak największej i niezakłóconej powierzchni kontaktu buta z piłką. Cholewka Agilityknit, stworzona ze syntetycznego materiału, ma zapewniać odpowiedni komfort, dopasowanie i panowanie nad piłką charakterystyczne dla zawodnika Barcelony. Podeszwa messiGAMBEREAX zapewnia odpowiednią przyczepność, a chromowy lakier nadaje wspaniałego efektu wizualnego.

adidas Messi16+ Pureagility Space Dust dostępne są na www.R-GOL.com.

Mkr

Komentarze