Top 10 – najładniejsze modele butów piłkarskich w 2016r. – #3 Nike Hypervenom Phantom II Spark Brilliance Pack

Witamy w kolejnej części piłkarskiego podsumowania jakże udanego 2016 roku. Czas na kolejny artykuł o najładniejszych modelach butów piłkarskich ostatnich 365 dni!

Podium naszego podsumowania najładniejszego modelu otwierają Nike Hypervenom Phantom II z kolekcji Spark Brilliance. Kolorystyczną kompozycję Volt/Black/Hyper Turquoise/Clear Jade wykonano specjalnie na EURO2016 oraz Copa America 2016. Trzeba przyznać, że jasne, żywe kolory zachwycają i niełatwo odwrócić od nich uwagę.

Nike Hypervenom Phantom II to najwyższa półka jakościowa linii Hypervenom w ofercie amerykańskiego koncernu. Kluczem do wielkiej popularności tego buta jest cholewka NikeSkin, która dzięki wgłębieniom i swojej miękkości pozwala na idealny kontakt obuwia ze stopą oraz piłką. Wraz z kolekcją na mistrzostwa Europy, model Phantom II doczekał się nowej-starej faktury cholewki, zapożyczonej z pierwszej generacji. Powodem zmiany był zbyt długi okres oczekiwania poprzedniego materiału na dopasowanie do stopy zawodnika. Za stabilność odpowiada system Flywire, czyli nylonowe włókna, umieszczone po bokach cholewki. Dodatkowym czynnikiem, który wpływa na jednostajność stopy jest popularna skarpetka Dynamic Fit Collar. Podeszwa zapewnia odpowiednią trakcję, a na płytce została umieszczona specjalna grafika. Technologia ACC odpowiada za jak najlepszy kontakt z piłką w każdych warunkach.

Buty z kolekcji Spark Brilliance są dostępne w sklepie R-GOL.com.

Mkr

Komentarze