Top 10 – najładniejsze modele butów piłkarskich w 2016r. – #2 adidas X16+ Purechaos Speed of Light

Witamy w kolejnej części piłkarskiego podsumowania jakże udanego 2016 roku. Czas na kolejny artykuł o najładniejszych modelach butów piłkarskich ostatnich 365 dni!

Na drugim miejscu na naszej liście znalazły się adidas X16+ Purechaos z kolekcji Speed of Light. Letnia paczka pojawiła się tuż przed rozpoczęciem sezonu 2016/2017. adidas X16 w tym zestawie wykonano w kolorze intensywnej czerwieni, która świetnie prezentowała się na boisku. W połączeniu z dużym, białym logo w bocznej części buta i chromową podeszwą stanowiły jeden z najlepiej prezentujących się modeli minionego roku.

adidas X16+ Purechaos zostały wyposażone w nowoczesny PURECUT SOCK SYSTEM, który zasłania sznurówki. Dzięki temu obuwie optymalnie dopasowuje się do stopy i oddaje jej opływowy kształt, oferując dodatkowo niezakłóconą, dużą i czystą powierzchnię kontaktu z piłką. Cholewka wykonana z materiału syntetycznego została idealnie skrojona i w połączeniu z najnowszymi technologiami oferuje niebywały komfort i czucie piłki. Podeszwa, składająca się z połączenia owalnych i podłużnych kołków, zapewnia odpowiednią przyczepność, a za stabilność odpowiada zewnętrzne usztywnienie pięty.

adidas X16+ Purechaos Speed of Light są na www.R-GOL.com.

Mkr

Komentarze