Top 10 – najładniejsze modele butów piłkarskich w 2016r. – #10 adidas ACE16+ Purecontrol Solar Green

Witamy w kolejnej części piłkarskiego podsumowania jakże udanego 2016 roku. Dzisiejszym artykułem rozpoczniemy serię dotyczącą najładniejszych modeli butów ubiegłego roku.

Pierwszy model to adidas ACE16+ Purecontrol w kolorystyce Solar Green/Shock Pink/Black. Był to debiutancki w historii niemieckiego koncernu but pozbawiony sznurówek. Informacje o modelu pozbawionym wiązań pojawiły się w listopadzie 2015r. adidas ACE16+ Purecontrol zadebiutowały na nogach Mesuta Ozila i Ivana Rakiticia, którzy najbardziej promowali nową serię.

adidas ACE16+ Purecontrol to pierwsza generacja modelu wykonanego w technologii laceless przez firmę adidas. Za doskonały kontakt z piłką odpowiada trójwymiarowa cholewka, wykonana z materiału Primeknit. Brak sznurówek zapewnia niepowtarzalne i możliwie najczystsze czucie piłki w każdym obszarze. Podeszwa została wykonana w technologii Ground/Control i zapewnia doskonałą przyczepność, a także kontakt i kontrolę nad piłką. Za stabilność stopy odpowiada zastosowana skarpeta oraz pogrubienie materiału na prostym podbiciu.

adidas ACE16+ Purecontrol są dostępne w naszym sklepie internetowym R-GOL.com.

Mkr


Komentarze