Top 10 – najładniejsze modele butów piłkarskich w 2016r. – #1 adidas Ace 16+ Purecontrol Speed of Light

Witamy w kolejnej części piłkarskiego podsumowania jakże udanego 2016 roku. Czas na kolejny artykuł o najładniejszych modelach butów piłkarskich ostatnich 365 dni!

Najwyższy stopień podium w naszym zestawieniu należy do adidas ACE16+ Purecontrol z kolekcji Speed of Light. Model został zaprezentowany razem z butami z 2. pozycji podsumowania, które także należą do wspomnianej paczki. Pierwsze miejsce dla ACE16+ Purecontrol to zasługa strony wizualnej buta. Konstrukcja, dobór odpowiednich kolorów składa się na doskonały efekt. Jaskrawa żółć bardzo szybko znalazła swoich wielbicieli, a w połączeniu z podeszwą wyposażoną w połyskujący, chromowy element, daje nam idealnie zaprojektowane obuwie. Projektantom należą się wielkie brawa i gratulacje.

adidas ACE16+ Purecontrol to pierwsza generacja modelu wykonanego w technologii laceless przez firmę adidas. Za doskonały kontakt z piłką odpowiada trójwymiarowa cholewka, wykonana z materiału Primeknit. Brak sznurówek zapewnia niepowtarzalne i możliwie najczystsze czucie piłki w każdym obszarze. Podeszwa została wykonana w technologii Ground/Control i zapewnia doskonałą przyczepność, a także kontakt i kontrolę nad piłką. Za stabilność stopy odpowiada skarpeta oraz pogrubienie materiału na prostym podbiciu.

adidas ACE16+ Purecontrol Speed of Light są dostępne w naszym sklepie internetowym R-GOL.com.

Mkr


Komentarze