Top 10 – najładniejsze limitowane edycje sprzętu piłkarskiego w 2016r. – #9 adidas Paris Pack

Witamy w ostatniej serii podsumowania ciekawego, 2016 roku. Jeżeli ktoś nie jest z nami na bieżąco to zapraszamy do lektury poprzednich serii. Tymczasem zajmiemy się najładniejszymi limitowanymi edycjami butów piłkarskich.

Następne miejsce na naszej liście zajmuje Paris Pack od adidasa. Jest to kolekcja, którą niemiecki koncern oddał hołd Francji, jako gospodarzowi UEFA EURO 2016. W skład kolekcji wchodziły dwa modele przeznaczone do gry na ulicznych boiskach, zaś na trawiaste nawierzchnie wypuszczono adidas ACE16+ Purecontrol oraz X16+ Purechaos. Wszystkie modele wykonano w narodowych barwach Francji – czerwieni, bieli i niebieskim. Buty nie przyniosły żadnych nowości technologicznych, a w limitowanej ilości były dostępne w sprzedaży od 17 czerwca 2016r.

adidas ACE16+ Purecontrol to pierwsza generacja modelu wykonanego w technologii laceless przez firmę adidas. Za doskonały kontakt z piłką odpowiada trójwymiarowa cholewka, wykonana z materiału Primeknit. Brak sznurówek zapewnia niepowtarzalne i możliwie najczystsze czucie piłki w każdym obszarze. Podeszwa została wykonana w technologii Ground/Control i zapewnia doskonałą przyczepność, a także kontakt i kontrolę nad piłką. Za stabilność stopy odpowiada zastosowana skarpeta oraz pogrubienie materiału na prostym podbiciu.

Z kolei adidas X16+ Purechaos to wersja Premium drugiej generacji silo X. Buty zostały wyposażone w nowoczesny PURECUT SOCK SYSTEM, który zasłania sznurówki. Dzięki temu obuwie optymalnie dopasowuje się do stopy i oddaje jej opływowy kształt, oferując dodatkowo niezakłóconą, dużą i czystą powierzchnię kontaktu z piłką. Cholewka wykonana z materiału syntetycznego została idealnie skrojona i w połączeniu z najnowszymi technologiami oferuje niebywały komfort i czucie piłki. Podeszwa, składająca się z połączenia owalnych i podłużnych kołków, zapewnia odpowiednią przyczepność, a za stabilność odpowiada zewnętrzne usztywnienie pięty.

adidas ACE16+ Purecontrol oraz X16+ Purechaos są dostępne na www.R-GOL.com.

Mkr

Komentarze