Top 10 – najładniejsze limitowane edycje sprzętu piłkarskiego w 2016r. – #7 adidas Messi 15.1 Platinum Edition

Witamy w ostatniej serii podsumowania ciekawego, 2016 roku. Jeżeli ktoś nie jest z nami na bieżąco to zapraszamy do lektury poprzednich serii. Tymczasem zajmiemy się najładniejszymi limitowanymi edycjami butów piłkarskich.

Następne miejsce na naszej liście zajmuje adidas Messi 15.1 w pięknej, platynowej edycji. Zostały one zaprezentowane z okazji wygrania piątej Złotej Piłki przez Argentyńczyka za 2015 rok. Model ten symbolizowały dążenie zawodnika Barcelony do perfekcji i jego zasługi dla futbolu. Platynowe elementy zostały dedykowane najlepszemu piłkarzowi na świecie. Na bucie umieszczono logo adidas oraz Messi, pięć kropek symbolizujących każdą Złotą Piłkę, a na wkładce zamieszczono hiszpańską frazę „Najlepszy w historii”.

adidas Messi 15.1 to pierwsza odsłona modelu dedykowanego specjalnie Argentyńskiemu zawodnikowi z oferty niemieckiego koncernu. Został on zaprezentowany w maju 2015r. Przy ich produkcji wykorzystano masę nowoczesnych technologii, mających wspomagać grę. Cholewkę wykonano z materiału messiTOUCH, który zapewnia doskonałe panowanie nad piłką, charakterystyczne dla gwiazdora Barcelony, dopasowanie oraz wygodę. System messiFRAME ma na celu unieruchomienie pięty wewnątrz, przez co daje doskonałą przyczepność, zaś układ kołków messiGAMBETRAX umożliwia doskonałą przyczepność na boisku.

Buty z silo Messi są dostępne na www.R-GOL.com.

Mkr

Komentarze