Top 10 – najładniejsze limitowane edycje sprzętu piłkarskiego w 2016r. – #3 – Nike Mercurial Superfly V EA Sports

Witamy w ostatniej serii podsumowania ciekawego, 2016 roku. Jeżeli ktoś nie jest z nami na bieżąco to zapraszamy do lektury poprzednich serii. Tymczasem zajmiemy się najładniejszymi limitowanymi edycjami butów piłkarskich.

Podium zestawienia najładniejszych limitowanych edycji sprzętu piłkarskiego w 2016r. otwierają Nike Mercurial Superfly V EA Sports. Jest to model, który został opracowany przez amerykański koncern oraz EA Sports z okazji prezentacji najnowszej wersji gry FIFA17. Na powierzchni cholewki przedstawiono progres technologiczny od 16-bitowej grafiki pierwszej edycji do obecnych, wysokich jakości. Po wewnętrznej stronie umieszczono charakterystyczne piksele, a po wewnętrznej stronie motywy ze współczesną wersją graficzną. Małą modyfikację w tej edycji przeszło również logo Nike Mercurial. Całość dopełnia opalizująca podeszwa.

Nike Mercurial Superfly V to piąta generacja najwyższej półki jakościowej serii Mercurial, która została zaprojektowana, by pozwalać graczom uzyskiwać jak największą szybkość. Profilowana płytka podeszwy, odpowiedni układ kołków oraz nowy, lżejszy materiał spodu pozwala na dynamiczną grę. Kołnierz Dynamic Fit zapewnia odpowiednie dopasowanie do stopy, a Flywire, czyli nylonowe włókna, odpowiadają za stabilizację stopy. Charakterystyczna faktura z żeberkami pozwala pewniej i swobodniej operować piłką. Nike przekazało do sprzedaży jedynie 1500 par tego modelu. My także je mieliśmy i…mamy!

Ostatnia para Nike Mercurial Superfly V EA Sports jest dostępna na www.R-GOL.com. Kto pierwszy ten lepszy!

Mkr

Komentarze