Top 10 – najładniejsze limitowane edycje sprzętu piłkarskiego w 2016r. – #10 – adidas Porsche Design X Football

Witamy w ostatniej serii podsumowania ciekawego, 2016 roku. Jeżeli ktoś nie jest z nami na bieżąco to zapraszamy do lektury poprzednich serii. Tymczasem zajmiemy się najładniejszymi limitowanymi edycjami butów piłkarskich.

Listę limitowanych edycji otwiera adidas Porsche Design X Football. Już nazwa wskazuje na to, że spotykamy się z czymś wyjątkowym. Model powstał z połączenia sił dwóch kultowych, niemieckich marek. Na projekt składało się to, co najlepsze w stylistyce Porsche oraz legendarnym modelu adidas Copa Mundial. But wyróżniał się zastosowaniem najświeższych rozwiązań technologicznych oraz najnowszych trendów. Projektantom zależało na podkreśleniu idealnego kształtu, precyzji wykonania oraz stylu obuwia, a klasyczna czerń podkreślała wyjątkowość i najwyższą jakość.

adidas Porsche wykonano z najwyższej jakości materiałów, tak jak to ma miejsce w przypadku samochodów niemieckiego producenta. W tym celu zastosowano kangurzą skórę, która zapewnia najwyższy poziom wykończenia oraz komfortu użytkowania. Wszystkie elementy składające się na projekt idealnie zgadzają się z koncepcją tych dwóch marek. Po obu stronach buta znajdziemy charakterystyczne dla firm symbole: z jednej strony są to trzy paski, zaś z drugiej znajdziemy motyw Porsche Design. Buty były dostępne na rynku w limitowanej ilości od 21 marca 2016r.

Po sprzęt sportowy marki adidas zapraszamy na www.R-GOL.com.

Mkr


Komentarze