Tiempo Vetta 17 – z boiska na chodnik

Modelu Nike Tiempo nie trzeba nikomu przybliżać. Klasyka gatunku spod znaku swoosh`a. Ponadczasowe obuwie piłkarskie, w którym grają takie sławy jak Totti, Pirlo czy Glik. Są częstym wyborem klientów sklepu R-GOL.com. Wielu z nich zapewne ucieszy fakt, że za sprawą Tiempo Vetta 17, dedykowanego do użytku na co dzień, model Tiempo może towarzyszyć im nie tylko w grze czy treningu.

Nike Tiempo Vetta 17 to wysokiej jakości klasyczna odsłona obuwia nawiązującego wprost do piłkarskich korków. Charakteryzują się miękką, pikowaną cholewką z koziej skóry, którą zdobią złote detale w postaci zawieszek. W zestawie mamy do wyboru większe zawieszki w z sygnaturą NIKE, bądź dyskretniejsze z ryciną NIKE F.C. Niewielki znak swoosh`a, po zewnętrznej stronie cholewki, także połyskuje złotem. W komplecie znajdziemy jeszcze gustowny worek, w którym łatwo można przenosić obuwie.

W języku zastosowano piankę “zapamiętującą” kształt stopy, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie. Z kolei w środkowej podeszwie występuje pianka Cushlon nadająca lekkości i miękkiej amortyzacji. Podeszwę zewnętrzną otacza matowa guma, której zadaniem jest zapewnienie trwałości obuwia. Zastosowanie bieżnika w jodełkę pozwala zachować wielokierunkową przyczepność.

Obuwie Nike Tiempo Vetta 17 znajdziecie TUTAJ.

#ZnamySięZPiłki

Krystu

Komentarze