Testujemy adidas X 15.1 FG z Serhijem Pyłypczukiem

Serhij Pyłypczuk jest w naszej Ekstraklasie już trzeci sezon, ale w materiale R-GOL.info pojawia się po raz pierwszy. Wspólnie z nami pomocnik Korony Kielce rodem z Ukrainy przetestował nowe korki adidas X 15.1. Zobaczcie, jak je ocenił.

Żółto-czarne adidas X testowaliśmy z Serhijem w upalne popołudnie na głównej płycie boiska stadionu Korony. Trochę żonglerki, klepka, przerzuty i przyjęcia, na koniec slalom i kilka strzałów. A później ocena.

Na co zwrócił uwagę Serhij? Już na wstępie zaznaczył, że syntetyczne korki od addiasa bardzo szybko dopasowują się do stopy. Do tego typu butów Ukrainiec jest zresztą przyzwyczajony, bo wcześniej grywał już w butach piłkarskich z linii adizero, dedykowanych Leo Messiemu. Ostatnio testował różne modele i marki (m.in. korki Mizuno), ale nie ukrywa, że po pojawieniu się adidas X prawdopodobnie na dobre wróci do adidasa. W nowych adidas X uwagę doświadczonego pomocnika zwróciły również uwagę długie, jak na laną podeszwę, kołki oraz efektowny, charakterystyczny design. Za wygląd „Sasza” wystawił butom dziewiątkę, natomiast za całokształt mocną siódemkę.

A reszty to już naprawdę dowiecie się z filmu… 😉

Przy okazji życzymy „Saszy” szybkiego powrotu do zdrowia. Niestety bowiem, niedługo po nagraniu z nami filmiku, pomocnik „Złocisto-Krwistych” doznał kontuzji i kuruje się już od blisko trzech tygodni.

PG

Komentarze